Sharing is caring!

Do nedávna spřátelená firma RESTART 24, která má na našich stránkách mnoho prostoru pro nabídku dveří na míru se dohodla s SD AKORN, že se všichni její členové stanou družstevníky a SD AKORN bude mít novou provozovnu s názvem RESTART 24 pod vedením zkušeného a zručného truhláře, zámečníka a montážníka bezpečnostních, protipožárních a interiérových dveří Eduarda Štefance.

K výrobě a úpravám bezpečnostních a interiérových dveří, přibude také truhlářská dílna a zámečnická dílna, veškeré truhlářské práce, oprava a repase starých a historických  bran a dveří, klasické zámečnické práce a stávající výroba dveří na míru.

 

 

 

Také ve spolupráci s naší provozovnou PROJEKTCOM -interiérovým designérem Krištofem Hronem a Interiéry Praha vznikají nové internetové stránky kuchynesnadno.cz, které ještě nemají žádné fotografie, ani nabídky, ale pracujeme již na nich a vznikne tak naše vlastní standardní nabídka kuchyní na míru.

Zde si budete v brzké době moci objednat kuchyně v ekonomickém, standardním i exklusivním režimu.

Takže vítejte kolegové a těšíme se na kladnou a přínosnou spolupráci!!

 

 

 

Napsat komentář

Můžete používat následující HTML značky a atributy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Vyžadovaný

Interiéry Praha -provozovna SD AKORN (ičo 07666357)
CIF: IČP: 1012475093
Jahodová 42
CP: 101 00 Praha (Česká republika)
Tel: 704 078 689

michalulvr-jr@seznam.cz

vše na jednom místě!
shares