Domů » Betonové pracovní desky

Betonové pracovní desky

Betonová pracovní deska zušlechtí kuchyni. Lze ji odlít na míru

Na bojišti odolává dělostřeleckým granátům, v kuchyni pak beton vzdoruje nožům i náporu horkých hrnců nebo rozpálených pánví. Betonové desce nevadí vlhkost, do kuchyně zapadne libovolně zvoleným tvarem a nehyzdí ji ani žádné švy.

Díky tomu, jak se dobře tvaruje, je beton přímo ideální pro kuchyňskou pracovní desku. Ta se totiž odlévá do individuálně připravené formy libovolného tvaru. Jednoduše provedená deska bez dekoru pak vytváří příhodnou kombinaci se dřevem, sklem nebo ocelí. Pokud navíc ještě zvolíte příhodné tlumené osvětlení, surovost tohoto materiálu navíc vynikne v protikladu k jemné textuře dřeva apod.

Cena u běžných výrobců se pohybuje v rozpětí 6000 – 10 000Kč za běžný metr (dle povrchové úpravy), my jsme však schopni jít až o 30% níže.

Betonové desky vypadají jedinečně a nemají jedinou spáru. Pevnou součástí desky může být rovnou i betonový dřez. Jinak se pracovní deska dobře kombinuje také s nerezovým nebo kompozitním dřezem se spodní montáží.

Z betonu si můžete nechat vyrobit prakticky cokoli. Smysl dávají koupelnová umyvadla nebo umyvadlové desky či zádové desky barových pultů. Betonové výrobky lze navíc zdobit polodrahokamy, zkamenělinami nebo lasturami. Budoucí ozdoby ve výrobně vtlačí do plochy desky těsně po vylití formy a po vytvrzení betonu se polodrahokamy vybrousí a vyleští, aby splývaly s plochou desky.

Ať už je deska zdobená nebo jednoduchá, na nejvíce namáhaném místě celého bytu vždy vynikne především odolností, kterou beton tak výmluvně osvědčil už u bunkrů.

Vlastnosti betonové desky

1. povrch bezešvů

2. dobře se kombinuje se dřevem, sklem, i kovem

3. můžete se vyrobit zcela na míru

4. industriální vzhled

 

Sharing is caring!