Rekonstrukce kuchyní a kuchyně na míru

# Profesionální a věrné

Kuchyně

Provádíme kompletní služby od návrhu, přes výrobu i realizaci

Nezávislý dotazník na naše služby.

Pokud ho využijete, je to nezávazné a zaručujeme bezplatnou konzultaci nad problémem, tak neváhejte…

Plný Servis

Profesionalita

Před plánováním kuchyní na míru

Kuchyně na míru je navržena a postavena přesně podle rozměrů, potřeb a osobního vkusu obyvatel domu, a abyste přesně věděli, jaká je vaše vize, zde je několik otázek, na které byste si měli předem odpovědět:

Jaké spotřebiče používáte v kuchyni

Máte rádi spoustu kuchyňských vychytávek? Kuchyňská firma dokáže přizpůsobit kuchyň všem vašim speciálním spotřebičům pomocí vybudování vyhrazených výklenků, které v kuchyni udělají pořádek. Výklenky vám umožní snadný přístup ke kávovaru, mixéru, lednici na víno a jakémukoli výrobku a zařízení, které bude integrální součástí kuchyně.

Nové rozvody

Dbáte na to, abyste oddělili nádobí v děleném dřezu? Jste obzvlášť početná rodina? Interiery Praha. EU umí přizpůsobit kuchyni Vašim potřebám - kuchyně se dvěma troubami, děleným dřezem a dalšími nebo kuchyň ve výšce na míru, abyste se nemuseli ohýbat pokaždé, když budete chtít mýt nádobí. Nebo naopak potřebujete kuchyni do velmi omezeného prostoru? Vše umíme naplánovat a vymyslet.

Provádíte změny v infrastruktuře

Pokud plánujete kuchyň na míru jako náhradu za stávající kuchyni, mějte na paměti , že pokud ponecháte infrastrukturu jako v předchozí kuchyni, změna nebude výrazná . Přesunutím přípojek elektřiny, vody a plynu můžete nainstalovat myčku , drtič odpadků , lednici a dokonce i dřez na nové a osvěžující místo ve srovnání se starou kuchyní.

Preciznost musí být ve všem

Po instalaci hrubých rozvodů provedeme finální měření, aby hadice myčky procházela na správném místě a mikrovlnka se snadno připojila k elektřině ve vyhrazené skříňce atd. Po měření začne výrobce kuchyně vyrábět kuchyňské linky podle toho, co jste si určili na předběžné schůzce. Výroba kuchyně trvá zhruba dva týdny až 12 týdnů, ale počítejte s tím, že doba, za kterou firma kuchyni dodá, je delší a může trvat i zhruba jeden až tři měsíce. Častým důvodem dlouhé čekací doby je předchozí práce kuchyňské firmy a speciální materiály, které si přejete do kuchyně zakomponovat (speciální mramor, specifická malba atd.).

Šetřete...

Kolik toho spotřebujete v kuchyni Chcete-li přejít z jednofázové na třífázovou instalaci, musíte nejprve požádat elektrárenskou společnost o povolení k odběru. Cena povolenky se bude výrazně měnit podle toho, jaké máte měřidlo a jaký chcete odběr. Pokud má váš domov například jednofázový 25 ampérmetr, cena přechodu na třífázový 25x3 ampérmetr bude nižší, než cena přechodu na 3x40 ampérmetr bude. Na druhou stranu, pokud máte doma jednofázový 40 ampérmetr, cena přechodu na třífázový 25x3 ampér bude asi úplně nejnižší a přechod na 3x40 ampérmetr bude stát asi mezi nejnižší a vyšší cenou.

Kompletace

Konečně přichází na řadu elektrospotřebiče a sanitární nářadí . Kuchyňská firma nebo příslušný odborník (instalatér, elektrikář nebo plynař) připojí výrobky na příslušná místa a umístí je na určené místo. Pokud se jedná o integrální kuchyni, kuchyňská firma nainstaluje integrální dvířka na elektrospotřebiče. Tato práce vyžaduje pečlivé sladění dvířek se spotřebičem a skříňkou, aby kuchyně získala čistý a jednotný vzhled.

Klientský přístup

Ať už zvolíte jakýkoli způsob, po obdržení cenové nabídky za Vámi přijede náš zaměřovač a provede přesné měření. Při stavbě kuchyně na míru je důležité, aby skříňky zapadaly do prostoru kuchyně na milimetrovou úroveň. Podle zaměření a Vašich preferencí našeho doporučení vytvoří stavitel kuchyně 3D vizualizaci kuchyně na míru.

Montáže

Přijedeme namontovat kuchyň se všemi skříňovými díly vyrobenými podle rozměrů provedených v předchozích krocích a sestavíme skříňky, niky, pracovní plochy, kování atd. Sestavení kuchyně může trvat od několika kroků za pracovní den až po několik pracovních dnů a záleží na složitosti kuchyně. Například v kuchyni, kde je na pracovní desce namontován výklenek (druh skříňky, která sedí na pracovní desce), bude dokončení instalace kuchyně trvat několik dní - jeden den náš specialista nainstalujte skříňky a poté nainstalujte pracovní desku a nakonec bude instalovat speciální výklenek.

Klientský přístup friendly

Jsme tu pro Vás, neváhejte se optat......

Nezávisle se poptejte

Konzultace, zaměření, návrh řešení zdarma