Instalatéři

# Profesionální a věrné

Instalatéři

Provádíme kompletní instalatérské služby 

Nezávislý dotazník na naše služby.

Pokud ho využijete, je to nezávazné a zaručujeme bezplatnou konzultaci nad problémem, tak neváhejte…

Plný Servis

Profesionalita

Věci je třeba připojit správně a podle norem

Rychlé a dostupné řešení pro případy, které všichni známe, nejsou příjemné a nikdo z nás si je neobjednává, ale nastat určitě mohou. Různé jevy naznačují poruchu v potrubí nebo ucpání, ucpání kanalizace, nějakou poruchu ve vodovodním potrubí. V takovém případě může být dům nebo okolí zaplněno nepříjemným zápachem splaškové vody, stejně jako se znemožní použití umyvadla nebo vany, v takových případech je třeba konzultovat s odborníkem.

Běžní instalatéři

Instalatér, který zvládne všechny instalatérské problémy. Dnes je díky vyspělé technologii možné lokalizovat a ošetřit různé instalatérské problémy, aniž by došlo k ničení domácnosti, jako je zvedání dlaždic nebo lámání zdí. Pro zajištění takové služby je velmi důležité pečlivě vybírat instalatéra a ujistit se, že kromě zkušeností a vysoké profesionální úrovně, kterou instalatér vlastní, disponuje i inovativním a vyspělým technologickým vybavením, jako jsou drobné termokamery, tlakové zkoušečky a další. Výběr instalatéra z naší společnosti umožní včasné, profesionální, rychlé a účinné řešení jakéhokoli problému a poruchy, i těch problémů, které jsou považovány za složité. Instalatéři Vám tedy kromě drobných oprav ucpání otevírání, oprav netěsných kohoutků a výměny kohoutků mohou pomoci s mnoha dalšími službami.

Široká škála služeb

Otevírání ucpávek a přepadů čerpání Sanitární instalace Detekce úniků vody, opravy a výměny potrubí Renovace van, WC a elektrických čerpadel Montáž a opravy sanitární keramiky Odbornost našeho instalatéra umožňuje nabízet služby klientům v soukromém, obchodním i veřejném sektoru. Instalatéra můžete pozvat při rekonstrukci stávajících bytů nebo se s ním poradit před stavbou nových domů. Instalatér spolupracuje přímo s dodavateli, podnikateli a projektovými manažery.

Zvýšení tlaku vody

Pravděpodobně se něco stalo s Vaším vodovodním potrubím a je třeba objednat posílení tlaku vody? Důvody mohou být různé - počínaje usazováním vodního kamene v trysce baterie, přes problém s přívodem vody z městské vodárny, hromaděním rzi ve starých železných a ucpaných trubkách Vašeho kotle. Jako první krok je nutné změřit tlak vody.

Vlhkost na stěně?

Na stěně jsou známky vlhkosti, co byste měli dělat? Existují lidé, kteří si myslí, že stopy po vlhkosti se objevují bez zvláštního důvodu. Ale v praxi se vlhkost na stěně musí objevit kvůli netěsnosti nebo jinému problému. Proto tato situace nesmí být ignorována a už vůbec ne zařazena na pořad dne. Je nutné jednat, aby se eliminovaly známky vlhkosti a aby vlhkost nezpůsobovala další škody. Když se objeví známky vlhkosti, je povinné pozvat odborníka, který poskytuje instalatérské služby. Na kontrolu toho, co se za zdmi skutečně děje, nemáte potřebné nástroje. Vlhkost většinou přichází kvůli netěsnosti, která je skrytá za zdí.

Odpady, kanály, vše pod podlahou

V případě vlhkosti pod podlahou je řešení rozděleno do dvou stupňů. Prvním krokem je lokalizace zdroje úniku vody. V takovém případě dorazí profesionálové s pokročilým zařízením pro detekci úniků, aby diagnostikovali a ošetřili problém. K tomu využívají termokameru, která detekuje změny teploty. Instalatér detekuje místo úniku, aniž by bylo nutné bourat stěny nebo kopat v zemi. Poté, co usoudí, zda se jedná o ucpání, prasklinu v tělese potrubí nebo v nejhorším případě o výbuch v potrubí, navrhne adekvátní zásah. Druhý krok vyžaduje vysušení zbývající vlhkosti. V takovém případě je nutné provést sušení pomocí speciálního zařízení. Důvod, proč by voda neměla přirozeně vyschnout, je ten, že pokud je znečištěná voda přítomna, způsobuje škody. Přestože bylo o únik postaráno, nadále prosakují nebezpečné bakterie a absorbují. Sušení se provádí pomocí sušičky a turbíny, které vydávají horký vzduch do vlhkých prostor a z těch nejmenších míst a štěrbin, kde se hromadila voda. Aby byl proces proveden důkladně, vyžaduje opakování této operace několikrát, takže proces trvá několik dní. Dokud to neskončí, je navíc vhodné v místnosti netrávit čas, plně jí větrat a samozřejmě v ní nespat!

Renovace koupelen

Rozsáhlé zkušenosti instalatéra mu umožňují podívat se na Váš byt na makro úrovni, a proto může Vaši koupelnu naplánovat co nejpřesněji a nejsprávněji pro váš byt. Náš instalatér se postará o to, aby trubky šly na správná a nejvhodnější místa a ušetří Vám tak budoucí poruchy a spoustu peněz.

Poradíme, pomůžeme

Aby bylo možné nalézt cílené a profesionální řešení takových poruch, je důležité kontaktovat profesionálního a úspěšného řemeslníka, který má schopnost provést opravu - a vrátit vodovodní systém do normálního provozu. Jak vybrat úspěšného a doporučeného instalatéra? Je důležité, abyste si vybrali úspěšného instalatéra, takového, který se skutečně do dané oblasti dostane a problém za vás vyřeší velmi efektivně a rychle.Naše společnost má certifikaci na instalatérské práce včetně tlakové zkoušky.

Vždy si víme rady

Co udělá instalatér, jakmile dorazí k vám domů? Má jednat na několika úrovních, aby se situace vrátila do normálu. Nejprve se doporučuje provést detekci netěsností zaměřenou na pochopení toho, proč jsou na stěně známky vlhkosti. Detekce netěsností bude v naprosté většině případů prováděna termokamerou. Existují další odborníci, kteří používají jiné vybavení, Ale termokameru preferuje většina instalatérů. Po lokalizaci netěsnosti, která způsobila vlhkost, je potřeba ji opravit. Je nemožné se vypořádat pouze s vlhkostí, aniž bychom se vypořádali s únikem. Pokud se s netěsností nevypořádáte, vlhkost se bude v budoucnu znovu opakovat. Jakmile je netěsnost lokalizována a opravena, lze vlhkost řešit.

Zapojení přístrojů a zařízení

Solární ohřevy, kotle, tepelná čerpadla, bojlery a dotace....

 

Instalatér je člověkem, který za vás provede opravy vodovodního potrubí v případě poruchy. Pro instalatérské práce, opravy, ucpání kanalizace se poraďte s profesionálním instalatérem.

 

 

  • Profesionalita a znalosti – Nejdůležitější je, že instalatér bude mít rozsáhlé odborné znalosti v oboru. Pouze osoba, která má osvědčení pro práci v oboru, je ta, která získala znalosti a odborné techniky pro odevzdání instalatérských prací pro různé případy poruch.
  • Dovednost a zkušenosti – certifikace je zásadní, ale aby byl instalatér úspěšný v oboru, musí získat odborné dovednosti. Šestý smysl instalatéra se vyvíjí a technické možnosti se zkušenostmi zlepšují a násobí. Při výběru zkušeného a kvalifikovaného profesionála je to na práci určitě znát.
  • Spolehlivost – Spolehlivosti se nemůžete vzdát. Instalatér, který přijde k vám domů, musí být ve vašich očích spolehlivý a poctivý. Takže mu musíte věřit. Je přece s vámi doma a je důležité, abyste v jeho přítomnosti měli klid. Je také důležité, aby vykonával svou práci tím nejlepším způsobem pro vás. Bez osobních ohledů na ziskovost, nebo ohledů na pohodlnost a výběr nejlepší možnosti speciálně pro něj.
  • Servis – Instalatér Vám poskytuje služby, a proto je důležité, aby Vám je poskytl v příjemné atmosféře a zdvořile. Stejně tak by se každý poskytovatel služeb měl chovat k příjemci služby. Zákazník by si měl užívat zdvořilé obsluhy v příjemném duchu.
  • Spravedlnost – a co cena? Kolik vám bude účtovat za práci? Otázka ceny by měla být vyjasněna a ujistěte se, že cena účtovaná vámi profesionálem bude spravedlivá.
  • Pokrok – Oblast instalatérství je pokročilá díky mnoha technologickým inovacím. Aby měl instalatér radost z kvalitní a optimální práce, musí znát stávající technologické novinky v oboru.

Vyberte si doporučeného profesionála, instalatéra z Interiéry Praha, který odvede kvalitní, rychlou práci, která dlouho vydr