Rekonstrukce bytů na míru

Co je na této stránce? Kliknutím otevřete obsah

Kompletní rekonstrukce bytu (vše v ceně) nebo standardní rekonstrukce bytu? Prostřednictvím Interiéry Praha . EU můžete najít dodavatele a porovnat ceny mezi nimi za rekonstrukci domu a také rekonstrukci bytu. Zjistěte, jaký je proces, jaké jsou odhadované ceny, jak dlouho to trvá, důležité odborné informace a další.

Co je třeba zkontrolovat před rekonstrukcí bytu?

Jak dlouho trvá rekonstrukce bytu?

Pokud jde o seriózní a zásadní projekt, doba na rekonstrukci bytu od základu se pohybuje mezi dvěma až třemi měsíci, v situaci, kdy v bytě ještě bydlíte, kdy jeho části nejsou vám a zhotoviteli přístupné. tam provádí renovační práce. Po dokončení se přesunete k renovovaným částem a on pokračuje nerenovovanými částmi. Pokud dům v rámci rekonstrukce kompletně vyklidíte – bude možné zkrátit dobu rekonstrukce bytu o 50 % času .
 

Kolik stojí rekonstrukce bytu?

Odhad  ceny renovace bytu za metr čtvereční se pohybuje mezi v drobných úpravách do 100 000 a ve velkých kompletních od 500 000 až 2 000 000 Kč – kde ve většině případů cena nezahrnuje veškerý materiál (včetně podlah, sanity, barev a dalších hliníkových výrobků). Je důležité si uvědomit, že čím složitější v hloubkové renovaci, tím více se mění cena za metr. Pro získání přesnější ceny je vhodné pozvat si dodavatele na cenovou nabídku.

Fotografie před a po rekonstrukci v bytě

Níže můžete vidět několik fotografií před a po renovaci bytu, ale pokud chcete jít hlouběji a vidět více projektů, přejděte na stránku renovace bytu před a po a podívejte se na další fotografie, tipy a příklady:

Neméně důležité – doporučení na rekonstrukci bytu

My jako renovační společnost dbáme na to, abyste spolupracovali s kvalitními renovátory, profesionály, poskytovateli služeb a dodavateli, kteří mají samozřejmě dobrá doporučení a názory – máme vlastní klub členů.

Co je to kompletní rekonstrukce bytu?

Termín kompletní rekonstrukce bytu je: rekonstrukce, ve které je zahrnuto vše od A do Z. Fráze „kompletní“ je definována jako projekt, který je proveden jako celek. Ti co dělají all inclusive rekonstrukci bytu níže – „Komplet“ chtějí cenu za celou práci. Kompletní rekonstrukce bytu zahrnuje:

  • Inženýrské plánování a projektové plány pro byt.
  • Demontážní, demoliční a odvoz stavebního odpadu.
  • Elektroinstalační a elektroinstalační práce.
  • Zlepšení a renovace vodovodních a odpadních systémů.
  • Provádím štukatérské a dokončovací práce.
  • Nanášení omítek, barevných omítek a barev.
  • Aplikace podlah v místnostech domu.
  • Dokončovací práce, malování a modernizace bytu.
  • Kompletace nábytku, kuchyní, zařizovacích předmětů apod..<

Pod pojmem kompletní rekonstrukce bytu se navíc rozumí jak paušální cena, tak kompletní práce na celém projektu, který může zahrnovat i rámy, truhlářství, těsnění a úklid po rekonstrukci.

Kompletní rekonstrukce bytu nebo kosmetická rekonstrukce bytu?

Existují dva typy rekonstrukcí bytu, první je rekonstrukce bytu all inclusive (kompletní) a druhá je kosmetická rekonstrukce bytu (pouze vylepšení vzhledu bytu), připravili jsme tabulku, která vysvětluje, co je zahrnuto a co specifikace jsou v každém z nich.
 

Specifikace kompletní rekonstrukce bytu:Kosmetická rekonstrukce bytu? (částečná):
Demontáž stávající podlahy a položení nové podlahy.lepení podlahy na stávající podlahu (řezání dveří kvůli výškovým rozdílům)
Výměna interiérových dveří včetně zárubní (lze i rozšířit dveře)Pouze výměna interiérových dveří nebo aplikace tapet a nových klik.
Oprýskané stěny až po založení a nanesení omítky, tmelu a nového nátěru.Záplatování děr a bodový peeling a malování bytu .
Bourání zdí a umisťování nových zdí místo změny prostoru.Pracujte pouze se sádrovými stěnami.
Rekonstrukce koupelny (komplet – elektřina, sanita, obklady, podlahy)Pouze opotřebení do vany nebo povlak.
Štukatérské práce včetně snížení stropu pro centrální klimatizaci.I zde je možné provádět veškeré omítkové práce.
Výměna domácího elektrorozvaděče včetně přeinstalace
Výměna vodovodního potrubí v celém bytě